top of page
2.jpg

PIRMĀ UN VIENĪGĀ GRĀMATA UZACU MEISTARIEM LATVIJĀ

website 1920x1080px3.jpg

UZACIS RUNĀ SKAĻĀK PAR VĀRDIEM

SAMANTAS SAULES CEĻVEDIS UZACU PASAULĒ

GRĀMATA UZACU MEISTARIEM

Mani sauc Samanta Saule, es esmu sertificēta uzacu eksperte ar daudzu gadu pieredzi un starptautiski atzīta skaistumkopšanas trenere. Esmu autore PIRMAJAI uzacu grāmatai latviešu valodā. Šajā grāmatā vēlos dalīties ar savu bagāto pieredzi un zināšanām, kuras uzkrātas vairāku gadu garumā, lai celtu uzacu speciālistu līmeni!

 

Grāmata paredzēta ikvienam, kuram ir interese būt vismaz trīs soļus priekšā citiem. Pastāvīga izaugsme ir pati spēcīgākā profesionalitātes atslēga.

Nekavējies un doties uz priekšu! Šī grāmata ir ceļvedis uz attīstību. Izmanto iespēju un kļūsti par profesionāli.

IG.jpg

2

ATKLĀJ VISUS NOSLĒPUMUS

3

1

TEORIJA UN ILUSTRĀCIJAS

Ar šīs grāmatas palīdzību, Tu uzzināsi profesionālu teoriju un paskaidrojumus uz visiem nozīmīgajiem jautājumiem. Grāmatu papildina burvīgas ilustrācijas, kuras palīdzēs Tev labāk izprast tēmu un darba procesu. Grāmatā ietvertā informācija ir noderīga gan iesācējiem, gan profesionāliem meistariem.

Katrs vārds grāmatā ir rūpīgi izstrādāts, lai iedvesmotu Tevi sasniegt savu augstāko potenciālu gan personīgi, gan profesionāli.

Ticiet vai ne, bet uzacu pasaule ir tikpat dziļa un plaša kā okeāns. Klienti pat nespēj iedomāties, cik smalka nozare šī ir un cik daudz tajā var mācīties… Nepārtraukti. Tu grāmatā atradīsi visus noslēpumus un autores knifiņus darbā ar uzacīm. Varēsi iepazīties ar Samantas bagāto pieredzi. Lasi, mācies un vairo savus panākumus!

MOTIVĀCIJA TAVAI IZAUGSMEI

moodboard.png

TAVS CEĻVEDIS
UZACU PASAULĒ

Šī grāmata nav tikai teksts cietos vākos, bet ceļvedis uz izaugsmi un sasniegumiem.

Samanta Saule

bottom of page